ÖDEME VE TESLİMAT KOŞULLARI

ÖDEME VE TESLİMAT KOŞULLARI

 

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Hesap Numaramız;

QNB FİNANSBANK AŞ

Alsancak Şubesi (910)

IBAN: TR29 0011 1000 0000 0091 6166 80

Hesap Adı: ZEYNEP KADİRE YILMAZ

Yukarıdan belirtilen hesap numaramıza ilgili ödemenizi yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da FİNANSBANKTAN online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde tarafımızca anlaşmalı bankamıza bildirilecek olup iade süreci ile ilgili işlemler QNB Finansbank tarafından yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; MİNİ EVİM ZÜCCACİYE ŞİRKETİ 10 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat

UYARI: SAAT 15:00'DEN SONRA KARGO TESLİMATI YAPILAMAMAKTADIR. SAAT 15:00'DEN SONRA GELEN SİPARİŞLER ERTESİ GÜN İŞLEME ALINACAKTIR.

Normal koşullarda ürün kargo teslim süresi 3 iş günüdür ancak yine de sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Olağan dışı durumlarda, gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler PTT KARGO firmasıyla gönderilecektir. Olağan dışı durumlar haricinde, siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3(üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en fazla 2 iş günü içinde email ile [email protected] mail adresine veya 0546…… nolu whatsapp hattına bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

GİZLİLİK VE ÖDEME GÜVENLİĞİ
ÜYELİK VE KULLANIM ŞARTLARI
GARANTİ VE İADE KOŞULLARI
SATIŞ SÖZLEŞMESİ
VERİ POLİTİKASI